قوانین و مقررات

قوانین و مقررات به‌اینه
به‌اینه نام تجاری شرکت ایده آفرین زیست پایدار است و در بستر اپلیکیشن، غذای مازاد کسب‌وکارهایی مانند رستوران، هتل، سوپرمارکت، کافه، قنادی و... را برای سفارش در دسترس مشتری قرار می‌دهد. ما قوانین و مقرراتی را برای حفظ حقوق شما و کسب‌کارها تدوین کرده‌ایم تا بتوانیم بهتر و راحت‌تر با همدیگر در ارتباط باشیم:

 1. پس از ثبت سفارش، به‌اینه شروع به پردازش و ارسال آن به تامین‌کننده کرده و اطلاعیه‌ای را مبنی بر تایید سفارش برای مشتری ارسال می‌کند. تایید سفارش از سمت به‌اینه به معنای پذیرفتن سفارش نیست. این تایید فقط به معنای تایید دریافت سفارش از سمت به‌اینه است.
 2. ثبت سفارش از سوی مشتری و سپس تایید از سوی تامین‌کننده به معنی رزروکردن است. با رزرو کردن، مشتری متعهد می‌شود تا در زمان مورد نظر در محل تامین‌کننده حاضر شده و سفارش را تحویل بگیرد. در صورت مراجعه خارج از بازه زمانی فروشگاه و به‌اینه مسئولیتی درقبال تحویل بسته موردنظر ندارند. همچنین تامین‌کننده نیز تعهد پیدا می‌کند تا سفارش مشتری را در زمان و محل مورد نظر، به او تحویل دهد. درحال حاضر به‌اینه امکان ارسال ندارد!
 3. مشتری و تامین‌کننده برای لغو کردن سفارش اختیار کامل دارند. مشتری می‌تواند تا 2 ساعت قبل از شروع زمان تحویل سفارش، سفارش خود را لغو کند و بعد از پایان این مدت، سفارش نهایی شده و هزینه آن برای مشتری منظور خواهد شد.
 4. در صورتی که مشتری نسبت به برخی مواد غذایی حساسیت (آلرژی) داشته باشد، می‌تواند با استفاده از اطلاعات تماس تامین‌کننده که در اپلیکیشن وجود دارد با او تماس گرفته و در ارتباط با مواد تشکیل‌دهنده مواد غذایی پرس‌وجو کند. در صورت بروز مشکل به دلیل حساسیت، به‌اینه هیچگونه مسئولیتی ندارد. همچنین امکان فیلتر کردن تامین‌کنندگان بر اساس نوع رستوران، نوع غذا، گیاهی و... برای مشتری وجود دارد.
 5. تامین‌کننده در صورت عدم موجودی می‌تواند ترجیحا تا 2 ساعت قبل از شروع زمان تحویل سفارش، سفارش خود را لغو کند.
 6. در صورتی که مشتری امکان دریافت اطلاعیه را از سمت به‌اینه فعال نموده باشد، اطلاعیه‌ای مبنی بر لغو سفارش توسط تامین‌کننده برای او ارسال خواهد شد.
 7. به‌اینه فقط مسئولیت دارد تا شرایط فروش محصولات را فراهم کند و وظایفی مانند تولید کردن محصول، فروش، بسته‌بندی، محتویات محصولات، تحویل و... برعهده تامین‌کننده است. هیچگونه رابطه قراردادی میان به‌اینه و مشتریان وجود ندارد. به این معنا که به‌اینه مسئولیتی در ارتباط با محصولات و انجام توافق میان مشتری و تامین‌کننده ندارد.
 8. به‌اینه هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با مسائل مالی، کلاهبرداری اینترنتی، اطلاعات اشتباه پرداخت و... ندارد.
 9. با پذیرفتن قوانین و مقررات به‌اینه، مشتری می‌پذیرد تا تمام اطلاعیه‌ها و نوتیفیکیشن‌های مربوط به سفارش خود را از طریق ایمیل یا پیامک دریافت نماید.
 10. مسئولیت صحت اطلاعات مربوط به محصولات، برعهده تامین‌کننده است. در صورتی که اطلاعات ثبت‌شده در به‌اینه با ویژگی‌های محصول، موجودی محصول، زمان ارسال، محل تحویل و... مغایرت داشته باشد، به‌اینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 11. در صورتی که مشتری به اپلیکیشن به‌اینه اجازه استفاده از مکان‌یابی(Location)بدهد، به‌اینه فهرستی از تامین‌کننده‌هایی که در شعاع مشخصی از مشتری حضور دارند را برای او نمایش می‌دهد. پس از انتخاب تامین‌کننده و محصول، این امکان به مشتری داده می‌شود که سفارش خود را نهایی کند. 
 12. مشتری می‌تواند اطلاعات اپلیکیشن و وب‌سایت به‌اینه را دانلود کند اما اجازه سواستفاده از اطلاعات اپلیکیشن و وب‌سایت به‌اینه و انجام اقداماتی مانند هک کردن و اسکریپینگ را ندارد و در صورت بروز چنین مشکلاتی به صورت قانونی از سمت به‌اینه اقدام خواهد شد.
 13. کاربر به‌اینه اجازه ندارد هیچ تلاشی در جهت استخراج SourceCode وب‌سایت به‌اینه، Decompile کردن، مهندسی معکوس، استفاده از API و... انجام دهد مگر به‌اینه اجازه چنین کاری را داده باشد.
 14. مشتری اجازه استفاده از متریال‌های پلتفرم را برای مقاصد تجاری ندارد مگر آنکه از به‌اینه تاییدیه داشته باشد.
 15. در حال حاضر کاربر امکان شارژ کیف پول‌ را ندارد. در صورت لغو سفارش از سمت کاربر یا فروشگاه، مبلغ پرداخت شده در کیف پول شارژ می‌شود وکاربر امکان استفاده از آن مبلغ برای خرید بعدی را دارد. 
 16. فاکتور رسمی خرید بعد از پرداخت توسط کاربر، صادر می‌شود که در پایین صفحه اپلیکیشن و یا قسمت سفارشات قابل مشاهده می‌باشد. کاربر می‌بایست این فاکتور را جهت دریافت بسته مورد نظر به مسئول مربوطه در فروشگاه نشان دهد.
 17. کاربر می‌تواند پس از انتخاب سفارش مورد نظر از طریق درگاه‌های بانکی مرتبط با اپلیکیشن به‌اینه جهت پرداخت وجه اقدام نماید. بدیهی ست که امکان دیگری برای پرداخت وجه سفارش میسر نمی‌باشد.

همین حالا شروع کنید!

برای عضویت در به‌اینه آماده اید؟